carousel

A Wallis Automotive Europe (WAE Kft) tevékenységének dinamikus növekedése nyomán az alábbi munkakörökbe keresünk ambiciózus munkatársakat. Ha Ön izgalmas és kihívásokkal teli munkát keres, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.

Önéletrajz feltöltése
(Kérjük, csak PDF formátumot töltsön fel!)

Értékesítési koordinátor (Isuzu)

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának felépítésében? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! A Wallis Automotive Europe Kft. (WAE Kft.) a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Isuzu, Ssangyong, Jaguar, Land Rover és Opel márkák nagykereskedelmét látja el. Nemcsak itthon, hanem az Adria mentén és a Balkánon is.

Értékesítési koordinátort (Isuzu)
keresünk a WAE Kft. csapatába, budaörsi székhelyünkre!

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol budaörsi csapatunkhoz?

Importőri szervezetünk az Isuzu márka teljes magyarországi, illetve adriai és balkáni térségben történő kereskedelmével foglalkozik. Az értékesítési koordinátor feladata lesz, hogy professzionális támogatást nyújtson a velünk kapcsolatban álló Isuzu márkakereskedőknek. Autóipari szektorban szerzett tapasztalat fontos, hiszen ismerned kell az alapvető értékesítési és marketing folyamatokat, értened kell a szektor működését és jellemzőit. Ezért jó, ha 4-5 évet minimum eltöltöttél már hasonló munkakörben. Ezen felül az Isuzu márkához kapcsolódó üzletfejlesztés, a piac figyelése és a versenytárselemzés is a feladatod lesz ebben a sokszínű és felelősségteljes pozícióban! Ha úgy érzed, megfelelnél ennek a feladatkörnek, nézd meg részletesen az alábbi kiírást!

Főbb feladataid lesznek:
  • Mindennapi tevékenységük során tanácsadás és segítségnyújtás az Isuzu márkakereskedőknek, riportolás felfelé azok eredményeiről
  • Marketing kampányok és rendezvények támogatása
  • Márkakereskedői elégedettség figyelés, valamint akciók ennek növelésére
  • Piackutatások, felmérések, ár-elemzések készítése
  • A márkakereskedői audit folyamat támogatása
  • Konkurencia figyelés és iparági best-practice-ek átvétele
  • Szolgáltatási szerződések koordinálása (logisztika, árubeszállítók stb.)
  • Termék jellegű tréningek tartása a márkakereskedők értékesítési csapata számára
  • Üzleti folyamatok és kommunikáció kifejlesztése az Isuzu üzletág fejlődése érdekében
  • Egyéb operatív feladatok (jóváírások nyilvántartása és kezelése, gyártás rendelések összeállítása és kezelése, marketing és értékesítési jelentések, prezentációk készítése, árlisták, prospektusok naprakészen tartása, weboldalak frissítése és fejlesztése, PR gépkocsik kezelése, „kesztyűtartó” irodalom karbantartása)

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • autóiparban szerzett munkatapasztalat, kiemelten sales, üzletfejlesztés területen (előny)
  • autóimport tevékenység ismerete (előny)
  • angol középfokú nyelvtudás (elvárás)
  • megbízhatóság, felelősségvállalás
  • olyamatszemlélet
  • jó analitikus készség
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs skillek

Juttatások:
  • versenyképes alapbér
  • cafeteria csomag
  • egészségbiztosítási csomag
  • vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park)
  • fejlett rendszerek
  • jó csapat, barátias közeg a mindennapi munkában
  • korrekt és emberközpontú cégvezetés

Kezdés: mielőbbi belépés, május hónap 2021

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budaörs, Szabadság u. 117. (Budaörs Office Park)

Jelentkezés módja: Fényképes CV-vel várjuk jelentkezésedet a szabina.baros@wae.hu elérhetőségen