carousel

A Wallis Automotive Europe (WAE Kft) tevékenységének dinamikus növekedése nyomán az alábbi munkakörökbe keresünk ambiciózus munkatársakat. Ha Ön izgalmas és kihívásokkal teli munkát keres, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.

Önéletrajz feltöltése
(Kérjük, csak PDF formátumot töltsön fel!)

Senior könyvelő

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! A Wallis Automotive Europe (WAE Kft.) a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Isuzu, Ssangyong, Jaguar, Land Rover és Opel márkák nagykereskedelmét látja el Magyarországon és számos környező országban.

Senior könyvelőt
keresünk
budaörsi székhelyünkre!

Főbb feladataid lesznek:
  • teljes körű könyvelés
  • zárásokban való aktív részvétel
  • bevallások készítése
  • beérkező számlák formai megfelelőségének ellenőrzése, dokumentációja
  • adatszolgáltatás a NAV, KSH felé
  • a csoportszintű könyvelési politika változásának nyomon követése, a helyi szintű könyvelés megfeleltetése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal (kiemelten: Logisztika), külföldi leányvállalatokkal
  • a meglévő folyamatok fejlesztése és optimalizálása („change management”)

Elvárásaink: ·
  • 5+ év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • naprakész számviteli ismeretek
  • jártasság a vonatkozó jogszabályokban
  • angol nyelvtudás
  • igény a folyamatok optimalizálására, automatizálására
  • precizitás, jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • belső szolgáltatói szemlélet, proaktivitás
  • magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • vállalkozási mérlegképes könyvelői, adótanácsadói végzettség előnyt jelent
  • IFRS gyakorlati ismerte és/vagy IFRS mérlegképes végzettség előnyt jelent

Juttatásaink:
  • versenyképes bérezés
  • cafeteria csomag
  • egészségbiztosítási csomag
  • vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park)
  • motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • otthoni munkavégzési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budaörs, Szabadság u. 117. (Budaörs Office Park)

Önéletrajzodat várjuk a karrier@wae.hu elérhetőségen vagy az Érdekel gombra kattintva!